Haberler:

DANIŞMANLIK

 • Eti Çekül Kültür Elçileri - Koro ve Müzik Atölye Çalışmaları 2009
 • Eti Çocuk Vapuru Müzik Atölye Etkinlikleri 2008

TRT ÇOCUK

 • Mimocan Heryerde 2012
 • Ses Dünyamız 2012
 • Bir Dakika Bir Dünya 2010
 • Düm Tek 2010
 • Tel Ali 2010
 • Müzik Kutusu 2009
 • Haberlik 2008
 • Bukalemun 2005
 • ÇOCUKLARLA ÜCRETSİZ MÜZİK ATÖLYELERİ

  *10 -12 Kişilik sınıflarda enstrüman, solfej ve teori atölyeleri.
  *10-12 yaş çocuklar.
  
*Eğitmenler: Haluk Polat, Barış Bahçeci, Burcu Durukan 

  Son başvuru tarihi: 27 Haziran

 • Ezop Masalları 2

  “Ezop Masalları 1” in devamı niteliğinde olan “Ezop Masalları 2”, şarkılarla zenginleştirilmiş 10 adet masaldan oluşurken, her bir masal yetkin dublajcılar tarafından teatral olarak seslendirildi ve özel efektlerle renklendirildi.
  Günümüz çocuk psikolojisine ve realitesine uygun olarak yeniden şekillendirilen masallar  şarkıları,çizimleri, tasarımı ile çocuklarımızın zengin dünyasını daha da renklendirmek, bunu yaparken, sıkmadan eğitmek, hayata hazırlamak ve eğlendirmek amacıyla hazırlandı.
  Albümdeki şarkıların sözleri ve besteleri Barış Bahçeci'ye ait, albüm tasarımı ise Yeşim Dizdaroğlu tarafından yapıldı.


  https://www.ttnetmuzik.com.tr/album/Ezop_Masallari_2/297700
  https://itunes.apple.com/tr/album/ezop-masallar-2/id790442678

 • Ezop Masalları 1

  Ezop, dünyanın en ünlü fabl yazarlarından biridir. Tabiatta yer alan tüm varlıkların      konuşmasının hikayeleştirmesi olarak kısaca anlatabiliriz fablı. Fablların kahramanları genellikle hayvanlardır. Ama bu hayvanlar insanlar gibi düşünür, konuşur ve tıpkı insanlar gibi davranır. Hayvanlar, insanlarda hangi özellik varsa onlara sahiptirler.  İnsan ilişkilerine dikkat çekerek, insanlığa ayna tutmuştur. Eleştirici ve sorgulayıcı mantığın egemen olduğu eserlerdir.

  EZOP MASALLARI 1, şarkılarla zenginleştirilmiş geniş bir serinin ilk örneği olarak hazırlandı. EZOP MASALLARI SERİSİni piyasadaki pek çok örneğinden ayıran önemli özelliklere sahip. Her bir masal, yetkin dublajcılar tarafından teatral olarak seslendirildi ve özel efektlerle renklendirildi. Yine her masalın kendine özel şarkısı var. EZOP MASALLARInda yer alan masalların üzerinde, pedagoglarca çalışılarak, günümüz çocuk psikolojisine ve realitesine uygun olarak yeniden şekillendirildi.
  Kartonet çalışması da çok titizlikle, her bir ayrıntısıyla tek tek uğraşılarak hazırlandı. Kitapçıkta yer alan resimler sanatçı Yeşim Dizdaroğlu tarafından çizildi.

  EZOP MASALLARI SERİSİ'nin ilk örneği olan bu albüm, masalları, şarkıları, tasarımı ile çocuklarımızın zengin dünyasını daha da renklendirmek, bunu yaparken, sıkmadan eğitmek, hayata hazırlamak ve eğlendirmek amacıyla hazırlandı.


  http://www.ttnetmuzik.com.tr/album/Ezop_Masallari_1/286568
  https://itunes.apple.com/tr/album/ezop-masallar-1/id618185319


 • Çocuktur Baharlar


  Doğuş Eğitim Kurumları (DEK) çocuk korosunun beş şarkıdan oluşan  "Çocuktur   Baharlar" albümü  Haziran 2012' de yayımlandı. Albümde yaklaşık 50 kişilik koroya sevilen müzisyen Emre Baransel de bir şarkıda eşlik ediyor. 

 • Gülümse Hayata

  We Play ve Colgate' in işbirliği ile ortaya çıkan Gülümse Hayata albümü şarkı söylemeyi seven çocuklara yeni şarkılar armağan ediyor.
   
  "Temizlik Krallığın Merkezi",  "Yaramaz Mikroplar", "Bizler Temiz Elleriz" gibi şarkılar çocukları eğlendirirken aynı zamanda kendi kişisel hijyenlerini sağlamaları konusunda çocukları bilgilendiren bir çalışma olarak ortaya çıktı.
   
  Bu albümdeki şarkılar çocukların her zaman eğlenerek neşe içinde söyleyebileceği yepyeni şarkılar olarak farklı bir örnek teşkil ediyor.


 • Doğum Günü Partisi

  "Doğum Günü Partisi" albümü 2009 yılında We Play etiketiyle çocuklara armağan edildi. Albümde Türkçe ve İngilizce olmak üzere 14 şarkı yer almaktadır.  Aynı zamanda çocukların şarkıları orkestra eşliğinde söyleyebilmeleri için ayrı kanal (Split- Track) formatı kullanılmıştır.

  Albümdeki şarkılardan bazıları;  "Mutlu Yıllar Sana- İyi ki Doğdun", "Yaşasın Okulumuz", "Elimizi Çırpalım,Kolları Sallayalım(The Chicken Dance)", "Ali Babanın Çiftliği", "Uyku Vakti" olarak sayılabilir. 

  "Doğum Günü Partisi" çocuklara eğlenceli ve keyifli dakikalar sunan bir albüm.