H a k k ı m ı z d a

Farklı müzik türlerini, dinleyicisiyle bir araya getirmeyi amaçlayan We Play , 20 yılı aşan deneyimiyle yeni ve yaratıcı projeler üretmeye devam etmektedir.

2002 yılında Haluk Polat tarafından kurulan We Play 100’den fazla albümün yapımcılığını üstlenmiştir. Farklı müzik türlerini, dinleyicisiyle bir araya getirmeyi amaçlayan We Play , 20 yılı aşan deneyimiyle yeni ve yaratıcı projeler üretmeye devam etmektedir.

We Play, müzik albüm projelerinin yanı sıra, birçok vokal topluluğu ve koroyu da bünyesinde barındırmaktadır. Bünyesinde çalıştırdığı 4 Vokal, An Vokal, Ychorus, Dem Vokal ve Sonus Vokal topluluklarının yanı sıra Chorvus, Kısmet Fatka ve Alto Balkan, We Play Kadın Korosu, Koro Prote, Ortaköy Dreaming ve Tuna Boyu Şarkıları Koroları konser ve kayıt çalışmalarını We Play çatısı altında yürütmektedir.

We Play ayrıca deneyimli müzik eğitimcisi ve psikolojik danışman Haluk Polat yürütücülüğünde firmaların kurum içi grup çalışmalarını ve grup dinamiğini destekleyici günlük ve aylık vokal / ritim çalışmalarını yapmaktadır.

We Play 2021 yılında kurulan Bağımsız Müzik Yapımcıları Derneği ve Müzik Yapımcıları Meslek Birliği MÜYAP üyesidir.

Haluk POLAT

Eğitim Koordinatörü / Yönetici

Merve Bahtiyar

Genel Koordinatör

Nurevşan Kırçiçek

Gençlik Atölyeleri Eğitim Koordinatörü

Elif Kozan

Çocuk Atölyeleri Eğitim Koordinatörü

a

Lorem ipsum dolor sit amet Lorem Ipsum.
lorem quis bibendum aucto Lorem ipsum dolor
um aucto Lorem ipsum

Instagram

This error message is only visible to WordPress admins

Error: No feed found.

Please go to the Instagram Feed settings page to create a feed.

Bizi Takip Edin