Müzik Stüdyosu

Müzik Stüdyosu

Müzik Stüdyosu

We Play, kendisine ait gelişmiş müzik stüdyosuyla içeriği ses olan birçok alanda çalışmaktadır. Sanatçıların albüm ve single üretimlerinin yanı sıra; seslendirme, oyun ve film müziği, müzik düzenlemesi gibi pek çok farklı alanda üretimler yapabilmektedir. 

We Play Stüdyoları, kayıt teknolojilerinin en güncel yazılım, donanım ve mikrofonlarıyla çalışmaktadır. Gelişmiş sanal ve gerçek ses kütüphaneleriyle gerçeğe yakın proje örnekleri ve altyapıları üretebilmektedir. 

Yeni, genç, alternatif seslerin de, müzik dünyasında kendilerine yer bulabilmesi bakış açısıyla kurulmuş We Play, üretimlerini kaydetmek veya yayınlamak isteyen herkes için düzenleme/kayıt/yayınlama gibi süreçler için, kendi alanlarında uzman ekibiyle, bu süreçler üzerine danışmanlık hizmeti de vermektedir.

We Play ses işleme alanında, uzman kayıt mühendisleriyle çalışmaktadır. Stüdyoda üretilen seslerin ve şarkıların, dinleyicilere muazzam bir uyumla ulaşması için  “Mix ve Mastering” süreçlerinde partner firması SÜHA DURAN ile çalışmaktadır.

a

Lorem ipsum dolor sit amet Lorem Ipsum.
lorem quis bibendum aucto Lorem ipsum dolor
um aucto Lorem ipsum

Instagram

This error message is only visible to WordPress admins

Error: No feed found.

Please go to the Instagram Feed settings page to create a feed.

Bizi Takip Edin